Робочий візит директора департаменту Узуна Юрія Геннадійовича до м.Маріуполь

19 липня 2018 року директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Узун Юрій Геннадійович здійснив робочий візит до  закладів охорони здоров’я м.Маріуполь, зокрема:

  • КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь»;
  • КЛПУ «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м.Маріуполь»;
  • Підстанція швидкої медичної допомоги Лівобережного району.

В ході візиту було проінспектовано стан ремонту у відділі екстреної медицини та  проведено перевірку робіт по термомодернізації будівлі в КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м.Маріуполь». Після чого Юрій Геннадійович провів  нараду з генеральним підрядником ООО «РЕАЛ-модуль ЛТД»  та головним лікарем закладу Голубченко О.П.

Також, директор департаменту відвідав Онкологічний диспансер м.Маріуполь  та обговорив проблемні питання з адміністрацією закладу.

Саме сьогодні, 19 липня,  в новому приміщені стала працювати підстанція швидкої медичної допомоги Лівобережного району. Багато років мешканцям цього надавалася екстрена медична допомога працівниками Лівобережної підстанції швидкої медичної допомоги, які знаходились в жалюгідних умовах. Питання пошуку нового приміщення було опрацьовано з Маріупольською міською радою у 2015 році. Для проведення капітального ремонту за сприяння Маріупольської міської ради було залучено ПАТ МК «Азовсталь». За кошти благодійника була розроблена проектно-кошторисна документація.

З 22.04.2016 року почалися будівельні роботи. Вартість виконаних робіт склала біля 3 млн. грн. У кінці 2017 року за кошти обласного бюджету (кошторисні призначення КЛПУ «ОЦЕМД та МК») було придбано для нового приміщення Лівобережної підстанції майна на суму 208968,4 грн. (холодильники для медикаментів, крісла, стільці, столи, шафи, стелажи). Завдяки керівництву міста, міським службам КП «Автодору» та КП «Зеленого будівництва»,  проведено благоустрій прилеглої території.

Юрій Геннадійович  в супроводі директора Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіяшка Ігоря Анатолійовича оглянув оновлене приміщення  та висловив подяку усім, хто приймав участь в цій добрій справі