Участь у тренінгу «Прозоро для замовників, представників органів місцевої влади та організацій  громадського суспільства. Антикорупційний моніторинг публічних закупівель»

З метою подальшої ефективної реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку  та відповідно до листа Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН ) в Україні  22 березня  у м. Святогірськ розпочато дводенний тренінг  Групи технічної координації ПРООН/Європейського Інвестиційного Банку: «Прозоро для замовників, представників органів місцевої влади та організацій  громадського суспільства. Антикорупційний моніторинг публічних закупівель». Мета тренінгу – надання технічної підтримки з питань запобігання та виявлення  корупційних ризиків та інженерно-технічним аспектам Програми Розвитку ПРООН.

У заході взяла участь  заступник начальника управління — начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Корнєєва Марина Володимирівна.