10 – 12. 10.2017 року в області проводилася атестація та переатестація функціонуючих  відділень (кабінетів) з питань медико-соціальної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу

Згідно з планом методично-організаційного моніторингового центру  НДСЛ «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України  10 – 12. 10.2017 року в області проводилася атестація та переатестація функціонуючих  відділень (кабінетів) з питань медико-соціальної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу. Експертами  МОЗ України була надана оцінка роботі  відділення «Клініка, дружня до молоді» (м. Слов’янськ),  відповідних кабінетів в мм. Бахмут, Добропілля, Покровськ.

«Клініки, дружні до молоді» (далі- КДМ) покликані створювати безпечне та сприятливе середовище для молоді, надавати інформацію, забезпечувати професійний рівень надання послуг з питань охорони здоров’я та консультування з особливим наголосом на профілактику ВІЛ та інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Підрозділи «КДМ» отримали високу оцінку експертів. Фахівцями МОЗ України  були надані пропозиції щодо удосконалення їх роботи  та перспективи  їх подальшого розвитку.