11 жовтня 2017 року відбулося відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини  на базі ФАПу с.Катерінівка

11 жовтня 2017 року відбулося відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини  на базі ФАПу с.Катерінівка. Основною метою відкриття амбулаторії є наближення надання якісної лікарської допомоги мешканцям  сіл  Катеринівка  Антонівка, які раніше обслуговувалися в Єлізаветівській амбулаторії, відстань до якої становить майже 10 км.

Реалізація даного проекту відбулась за рахунок коштів обласного бюджету в розмірі 2 269,7 тис.  грн та співфінансування з районного бюджету  252,2 тис.грн.

Капітальний ремонт одноповерхової будівлі, яка введена в експлуатацію у 1967 році  загальною площею 206,4 кв.м.  включив комплекс  ремонтно-будівельних робіт, який передбачив заміну, відновлення та термомодернізацію за вимогами планування медичного закладу. У приміщенні амбулаторії встановлено твердопаливний котел. Замінено систему теплопостачання з застосуванням енергоефективних  технологій. Також проведені роботи з благоустрою прилеглої  території  – зроблено тротуар, паркан та пандус.

За рахунок районного бюджету амбулаторія була забезпечена всім необхідним обладнанням та меблями.

В амбулаторії функціонують кабінети сімейного лікаря, акушерки, кабінет профілактичних щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляційна і денний стаціонар.