17 листопада 2017 року  відбулось урочисте відкриття дитячого відділення КЛПУ « Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська»

За фінансовою домопогою низки міжнародних організацій були відновлені приміщення, встановлені вікна, двері, сучасний дах, утеплений фасад та побудована індивідуальна котельна, яка працює на твердому паливі, а також замінені електромережі, система холодного та горячего водопостачання, система водовідведення.

Завдяки проведенним работам у батьків зявилася можливість перебувати з дітьми  в лікарні протягом 24 годин, а також в рамках проекту відкрито гарячу лінію, по якій фахівці будуть надавати рекомендації. Крім того, поруч з будівлею побудований сучасний дитячий майданчик.

Роботи проводилися за підтримки німецької федеральної компанії GIZ, яка працює за дорученням уряду Німеччини, у співпраці з Люксембурзьким Червоним Хрестом в рамках програми «Ініціативи для інфраструктурної програми для України».

У церемонії відкриття прийняв участь голова Донецької областної адміністрації Павло Жебрівський, і іноземні гості, серед яких Вольфганг Мьоссінгер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Володимир Петров, голова місії Люксембурзького Червоного Хреста; Бербель Швайгер, Керівник проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб», що виконується GIZ; Міріям Якобі, координатор місії Люксембурзького Червоного Хреста, від міської влади – міський голова Вадим Лях , заступник міського голови Юрій Підлісний та інші співробітники міськради.