25 вересня 2018 року Донецький Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф урочисто відсвяткував 85-ти річний ювілей Станції швидкої медичної допомоги м. Слов’янськ

25 вересня 2018 року Донецький Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф урочисто відсвяткував 85-ти річний ювілей Станції швидкої медичної допомоги м. Слов’янськ.
Вступною промовою свято відкрив директор Центру Кіяшко І.А., який визначив основні історичні віхи у розвитку і становленні Станції, згадав згуртовану роботу колективу по наданню допомоги населенню під час нестабільної ситуації в регіоні, його прагнення до відновлення роботи в мирний час та привітав з ювілеєм весь колектив Станції м. Слов’янськ. 


Донецький Обласний Центр ЕМД та МК, та особисто Станцію швидкої медичної допомоги міста Слов’янськ з ювілеєм урочисто привітав заступник директора Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» з надання ЕМД Близнюк М.Д. Із святковими привітаннями урочистий захід відвідали директора сусідніх Центрів екстреної допомоги та медицині катастроф: Харківського – Забашта Віктор Федорович , Дніпровського – Шевченко Радій Анатолійович та Запорізького – Малашенко Костянтин Костянтинович .
Також ювілярів привітали керівники всіх Станцій Центру. На святкуванні були присутні заступники Слов’янського міського голови – Підлісний Юрій Іванович та Воропаєв Віктор Миколайович, головний лікар Станції швидкої медичної допомоги міста Слов’янськ з 1993 по 2002 рік , начальник відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради Джим Олена Юріївна, керівники всіх лікувальних установ міста. Лунали теплі вітання та слова вдячності працівникам екстреної допомоги Станції. 


Безперечно, особливо зворушливою частиною свята було привітання та щира подяка ветеранам екстреної допомоги за їх наполегливу працю та безцінний фаховий досвід. Тож низький уклін всім, і хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і хто продовжує працювати і передавати безцінний досвід і знання молодому поколінню.


Почесними грамотами та подяками були нагороджені кращі працівники станції і ветерани праці. Святковий концерт та ювілейна кінострічка – привітання від Слов’янської Станції завершили урочисті заходи.