Виробнича нарада у заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г.

30.08.2019 на базі ЦПМСД № 1 м. Краматорськ відбулась виробнича нарада у заступника директора департаменту – начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г.

Згідно порядку денному були розглянуті наступні питання:

  1. Аналіз діяльності закладів охорони здоров’я первинного рівня у І півріччі 2019 року (доповідач: начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Ватуліна Я.А.)

2. Орфанні захворювання, проблеми та шляхи вирішення (доповідач: експерт за напрямом «Педіатрія»        лікар-педіатр КЛПУ «Східноукраїнський спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної                        діагностики» Криштопіна І.О.)

3. Порядок направлення осіб для отримання допуску до занять фізичною культурою і спортом –                      інформаційне роз’яснення про діючі нормативні акти України у сфері фізичної культури і спорту (доповідач: начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Ватуліна Я.А.)

  1. Про стан реалізації проекту реформування закладів інституційного догляду в Донецькій області (доповідач: експерт за напрямом координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування – Біжок Н.В.).
  2. Міжнародний досвід впровадження універсально-прогресивної моделі патронажного обслуговування  вагітних та дітей раннього віку (доповідач: начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню  Ватуліна Я.А.)