30 листопада 2017 року на колегії облдержадміністрації було прийнято Регіональну Прораму “Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецьої області” на період до 2022 року

 30 листопада 2017 року в м. Маріуполь відбулася виїзна колегія облдержадміністрації. На колегії були заслухані питання охорони здоров’я.

Заступник директора департаменту – начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Філіппова Н.Г. доповіла «Про хід виконання заходів регіональних програм щодо зниження рівня материнської та малюкової смертності в Донецькій області».

Також на колегії була  прийнята  Регіональна  Програма «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області» на період до 2022 року.

 Завантажити презентацію «Про хід виконання заходів регіональних програм щодо зниження рівня материнської та малюкової смертності в Донецькій області».

Завантажити презентацію Регіональна  Програма «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області» на період до 2022 року