6 – 7 грудня 2017 року  в м. Святогірськ проходив семінар на тему: «Практичні та теоретичні аспекти публічних закупівель»

6 – 7 грудня 2017 року  в м. Святогірськ проходив семінар на тему: «Практичні та теоретичні аспекти публічних закупівель», організований комунальною лікувально – профілактичною установою «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» для представників тендерних комітетів станцій швидкої медичної допомоги – відокремлених структурних підрозділів Центру, які провели в поточному році через електронну систему Prozorro 412 процедур.

На семінарі розглянуті особливості складання тендерної документації,   порядок організації та проведення процедур закупівлі, особливості укладення договору про закупівлю, внесення змін до істотних умов договору.

Учасники семінару мали можливість отримати практичні рекомендації   щодо використання електронної системи Prozorro. Розглянуті найкращі практики публічних закупівель, а також інші актуальні питання, очікувані та актуальні зміни до законодавства.