07 червня 2017 року під головуванням диретора департаменту охорони здоров’я Юрія Узуна відбулася нарада щодо формування госпітальних округів у Донецькій області, проблемних моментів розвитку і оптимізації мережі лікарень, функціонування лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів.
На нараді були присутні заступник директора департаменту Володимир Колесник, фахівці депертаменту Марина Корнєєва, Наталія Нікуленко, а також представники управлінь (відділів) охорони здоров’я та головні лікарі закладів охорони здоров’я міст Маруполь, Краматорськ, Слов’янськ, Селидове, Курахове, Костянтинівка, Бахмут, Лиман, Торецьк, Добропілля, Волноваського, Великоновосілківського, Мар’їнського районів.![](https://doz.donoda.gov.ua/wp-content/uploads/2017/06/cfqn.jpg)
На нараді опрацьовані питання щодо перегляду пропозицій стосовно кількості та складу госпітальних округів у Донецькій області, організації лікарень інтенсивного лікування другого рівня та відповідності їх рамковим вимогам. Також опрацьовані питання функціонування обласного центру кардіо- та рентгенваскулярної хірургії.