Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Бердянський»

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє про отримання областю санаторно-курортних путівок до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Бердянський»
Міністерства охорони здоров’я України, м. Бердянськ, Запорізька область.

 Термін путівки з 23.04.2018 по 17.05.2018. Приймаються діти від 5 до 18 років.

Путівки безкоштовні.

 Профіль: гастроентерологічний, пульмонологічний, отоларингологічний, алергологічний (обструктивний бронхіт та інші респіраторні алергози в період ремісії, рецидивуючі хронічні бронхіти в стадії ремісії, реконвалесценти після гострої затяжної пневмонії, хронічні захворювання носоглотки (хр. тонзиліт, ларингіт, фарингіт, синусит, риніт та ін), бронхіальна астма (не вище 1 ст. важкості) в меж приступному періоді, часті гострі респіраторні захворювання, вроджені вади легень, стан після тонзилектомії не раніш ніж 3 місяці після операції, неускладнена виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в ст. стійкої клініко-лабораторної ремісії, хр. гастрит в стадії ремісії, функціональні розлади шлунку, хр. холангіт, холецистит, гепатит поза загостренням, вірусний гепатит не раніше 6 міс. після загострення, дискинезія жовчовивідних шляхів, хр. панкреатит).

Протипоказання:

1.Загальні протипоказання, які включають направлення дітей на курорт

2.Злоякісні новоутворювання.

  1. Бронхіальна астма тяжкої та середньої тяжкості, гормонозалежна форма

4.Важкі форми повторної пневмонії з розповсюдженими змінами в бронхолегеневій системі, бронхоектази з частими загостреннями і з серцево-легеневою недостатністю). Кровохаркання, легеневі кровотечі.

5.Усі захворювання органів дихання у гострому періоді.

6.Полінози у період цвітіння дерев та трав.

7.Муковісцидоз середнього та важкого ступеню.

 

Путівка дійсна при наявності:

санаторно-курортної путівки;

санаторно-курортної карти давністю не більше 1 місяця.

довідки епідеміолога про відсутність контакту з інфекційними хворими;

довідки про проведення щеплення;

довідки дерматолога про відсутність заразних захворювань шкіри;

свідоцтва про народження;

школярі повинні мати характеристику зі школи, комплект підручників та спортивний одяг.

Діти перебувають в санаторії без батьків.

У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках пропонуємо батькам звертатися за путівками до санаторно-курортних відбіркових комісій лікувально-профілактичних установ за місцем мешкання.