Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє про отримання  областю санаторно-курортних путівок  до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій МОЗ України «Люстдорф»

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє про отримання  областю санаторно-курортних путівок  до Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій МОЗ України «Люстдорф», розташованого за адресою: м. Одеса, п. Черноморка, вул. Зої Космодемьянської,1
(контактні телефони: (0482) 36-00-42).

 

Показання для лікування:

 

 1. Грипи ризику по туберкульозу (кат. 5.4);
 2. Активні, затихаючі форми костносуставного туберкульозу різної локалізації після проведення основного курсу лікування в умовах стаціонару ( кат.1, кат.3); Процеси в стані затихання, з залишковими змінами ( кат.5.1);
 3. Сколіотична хвороба 1-2 та початком 3 ступеню;
 4. Остеохондропатія хребта, тазостегнових суглобів та іншою локалізаціє в 1-2-3 ступенях захворювання;
 5. Хронічний остемієліт;
 6. Вроджений вивих стегна.

 

Путівка дійсна  при наявності.

 1. Санаторно-курортної карти;
 2. Довідки епідеміолога про відсутність  контакту з інфекційними хворими;
 3. Довідки про проведення щеплення;
 4. Довідки дерматолога про відсутність заразних захворювань шкіри;
 5. Рентгенівські дослідження, їх опис;
 6. Свідоцтва про народження;
 7. Школярі повинні мати характеристику зі школи, комплект підручників та письмового приладдя.

Дата заїзду 15 січня поточного року. Термін путівки 30 календарних днів. Вік дітей для санаторно-курортного лікування від 6 до 14 років. Діти перебувають в санаторії без батьків.

У разі потреби дітей диспансерної групи у вищезазначених путівках пропонуємо  відповідальним особам за отримання та використання путівок звернутися до головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за фахом «дитяча фтизіатрія» Молчанової О.О. (контактний телефон 095-307-13-96).