Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації вітає колектив КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» з п’ятиріччям створення та відкриття

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації вітає колектив КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» з п’ятиріччям створення та відкриття. Дякуємо за плідну працю в галузі охорони здоров’я, якісну організацію роботи з надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим. Особливо слід відмітити результати, досягнені при виходжуванні недоношених немовлят з критично низькою масою тіла.

Прийміть найщиріші вітання і побажання процвітання і значних досягнень у справі, яку ви виконуєте, нехай запорукою процвітання буде ваша енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!

Від усього серця бажаємо співробітникам та пацієнтам перинатального центру міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у ваших оселях! Нехай здійсняться  усі заповітні мрії, а будь-які повороти  долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя, радості, добра та благополуччя!