Фахівці навчально-тренувального відділу Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ровели майстер – клас з домедичної допомоги травмованим для учнів

Сьогоднішній день, 4 жовтня, фахівці навчально-тренувального відділу Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф присвятили нашому майбутньому – дітям, а саме, провели майстер – клас з домедичної допомоги травмованим для учнів 11 класу загальноосвітньої школи №22 м. Краматорська. І це невипадково, тому що саме цей клас здобуває шкільні знання з медичним нахилом і може хтось з учнів в майбутньому пов’яже свою долю з екстреною медичною допомогою.
 
Школярі мали змогу власноруч накласти шийний комірець, провести імобілізацію кінцівок шинами Крамера, зафіксувати умовного постраждалого на довгій дошці за допомогою системи типа «Павук». Учні навчились накладати джгути різних модифікацій на кінцівки при виникненні критичних кровотеч у постраждалих різними засобами. А також використання підручних засобів при зупинці вузлових кровотеч, які виникають в області шиї, в підпахвовій та пахвинній ділянках, там, де неможливе накладання джгутів.
 
Діти жваво приймали участь у відпрацюванні практичних навичок, задавали багато цікавих питань щодо надання допомоги в різноманітних екстрених ситуаціях, а також висловлювали бажання отримувати нові знання та навички від навчально- тренувального відділу нашого Центру.
В свою чергу, інструктори пообіцяли і в подальшому проводити подібні тренінги, робити кроки по популяризації медичних професій серед молоді.
 
В кінці заходу фахівці відділу привітали директора школи — Малахову Наталію Валеріївну і весь її колектив з професійним святом – Днем Учителя! А в їх особі і усіх наших дорогих та шановних учителів – людей благородної праці, завдячуючи яким усі ми піднялись до своїх життєвих висот!