Інтерактивний онлайн тренінг від Ініціативи Angels: Міжнародний Тренінг для медичних сестер інсультннх відділень

Згідно листа Державної установи «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» від 29.09.2020 № 219 департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що Державна установа «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» за підтримки проекту Angels запрошує взяти участь в інтерактивному онлайн тренінгу від Ініціативи Angels: Міжнародний Тренінг для медичних сестер інсультннх відділень в рамках проведення освітньої школи фахівців з медсестринства «Розбудова медсестринської спроможності для надання якісної та доступної медичної послуги пацієнтам».

В рамках тренінгу будуть обговорюватися такі теми: інтенсивна терапія, нутритивна підтримка пацієнтів з інсультом, позиціонування, догляд за зондами, психологічне вигоряння та інші.

Відкриття серії вебінарів (Модуль 1 ) відбудеться 7 жовтня 2020 року з 16-00 до 18.00 відповідно Програші, що додається. Наступні 3 модулі будуть проходити на платформі Zoom за наступним розкладом;

  • Модуль 2 – ІЗ жовтня 2020 року ;
  • Модуль 3 – 21 ‘жовтня 2020 рожу;
  • Модуль 4 – 28 жовтня 2020 року.

Час для 2, 3. та 4 модулів буде сформований після створення. груп.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватись до 02 жовтня 2020 року до 18-00 за наступним посиланням  (активне посилання знаходиться у тілі листа).

https://forms.gle/cvLMbinGyQy77oom8

На конкурсній основі будуть відібрані команди від лікарень з двох осіб. Обов’язковою умовою для участі Установи с наявність договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, група послуг – медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах.

Наприкінці всіх 4-х тренінгів учасникам будуть, видані сертифікати.