Колегія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

08 червня 2018 року в м.Святогірськ  відбулась колегія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Згідно порядку денного  були обговорені наступні питання:

  1. Про стан медико-соціального забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій, забезпечення пільгами згідно з чинним законодавством.

(Доповідач — начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Ватуліна Яніна Анатоліївна )

  1. Аналіз стану захворюваності на інфекційні хвороби в області. Готовність закладів охорони здоров’я області до надання медичної допомоги хворим інфекційного профілю при підвищенні захворюваності на кишкові інфекції та підозрі на особливо небезпечні хвороби.

(Доповідач — головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичних допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації      Нікуленко Наталя Василівна, співдоповідач — головний позаштатний дитячий інфекціоніст департаменту охорони здоров’я  Яковенко Дмитро Вадимович ).

  1. Про реалізацію в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526 «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на період 2017 — 2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу».

(Доповідач — головний позаштатний спеціаліст департаменту по координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування    Біжок Наталя Вікторівна)

  1. Обговорення питання щодо створення Обласної асоціації медичних працівників Донецької області.

(Доповідачі:  Мезенцева О.І., Власенко О.Б., Шутько С.Л.)