Конференція «Ефективне консультування та комунікації з питань здоров‘я матері і дитини: огляд досягнень за 2012-2017 роки та перспективи розвитку програми імунізації в Україні»

13 та  14 грудня  в м. Києві відбулася конференція «Ефективне консультування та комунікації з питань здоров‘я матері і дитини: огляд досягнень за 2012-2017 роки та перспективи розвитку програми імунізації в Україні».

У заході прийняли участь представники МОЗ Україні, провідні фахівці з дитячої імунології та дитячих інфекційних хвороб, міжнародні фахівці з питань охорони здоров’я, практикуючі лікарі та співробітники департаментів охорони здоров’я  обласних адміністрацій.

Під час конференції  були визначені та розглянуті проблемні питання вакцинації в Україні, запропоновані шляхи їх вирішення. Також були представлені досягнуті результати за  2012 – 2017 роки та перспективи розвитку програми імунізації та ін.

ПОДЯКАМИ  від Міністерства охорони здоров’я України спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні були відзначені фахівці з різних регіонів держави за особисті внески в розвиток та підвищення якості програми імунізації в України.

З Донецької області ПОДЯКУ отримав Олександр Власенко, головний лікар ЦПМСД № 1 м. Краматорськ.

Вітаємо, Олександре Борисовичу!