Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Маріупольський медичний коледж»

Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Маріупольський медичний коледж».

Прийом документів здійснюється за адресою: 84313, Донецька область,                          м. Краматорськ, вулиця  Богдана Хмельницького,6,  департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, кабінет 11.

Контактна особа: Стельмашонок Алла Георгіївна, начальник відділу навчальних закладів, післядипломної освіти, мобілізаційної роботи, ресурсного та правового забезпечення департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, телефон: 063-970-52-33

Претенденти для участі у конкурсі подають наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі на імя директора департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Узуна Ю.Г., в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»;

– особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;

– автобіографію;

– копії документів про вищу освіту, науковий ступень та вчене звання;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обовязкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від   27 вересня 2000 року № 1465;

– довідку про наявність або відсутність судимості;

– витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копію паспорта, засвідчену претендентом;

– копію трудової книжки;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, за місцем подання в департаменті охорони здоровя Донецької облдержадміністрації або нотаріально.

Прийом документів претендентів здійснюється протягом двох місяців з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Протягом 10 днів з дня завершення терміну подання відповідних пропозицій кандидатури претендентів, які відповідають вимогам Закону  України «Про вищу освіту», буде внесено до комунального закладу «Маріупольський медичний коледж» для голосування.

Вибори призначаються не пізніше ніж на тридцятий день з дати закінчення строку прийому документів претендентів без урахування канікулярного періоду.