Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.

Ви представляєте одну з найшляхетніших, найвідповідальніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське здоров’я й життя! Кожен із Вас виконує надважливу безцінну справу лікування та порятунку людей.

Отже, прийміть наші найщиріші вітання із професійним святом від колективу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф!

Тож бажаємо Вам миру і злагоди в Країні, на робочих місцях і у Ваших родинах!

Міцного Вам  здоров’я, благополуччя та професійної наснаги!

Наші вітання як лікарям з великим досвідом і молодим фахівцям, так і студентам медичних закладів –  майбутнім лікарям.

Так, напередодні професійного свята  лікарської спільноти , наші молоді колеги , студенти Донецького національного медичного університету (міста Краматорськ) посіли перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з симуляційної медицини з міжнародною участю «TernopilSimOlymp – 2019», що відбулася 03 – 05 жовтня 2019 року у місті Тернопіль.

У склад команди увійшли студенти- медики  Анастасія Опаріна, Ганна Сушкіна  та Сергій Лихацький. І це не перша перемога, саме цієї команди.    В червні 2019 року на Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Закарпатські медичні ралі» в Ужгороді, наші колеги посіли почесне друге місце серед студентських команд.

І безперечно, запорукою їх успіху є успішне поєднання навчання в Університеті з роботою фельдшерів бригад екстреної допомоги  Донецького Обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.               Вся трійка планує, після закінчення навчання, продовжити роботу на Станціях Швидкої медичної допомоги Центру, і  вже в якості лікарів.

Адже нажаль, з кожним роком ми все більше відчуваємо дефіцит саме лікарських кадрів. Так в Обласному Центрі на теперішній час працює 176 лікарів, що складає 32, 5% від реальної потреби.                                                  Отже, щиро пишаємося нашими майбутніми лікарями, які гідно відстояли честь та професійний рівень фахівців Донецької області!

Зі святом!