Нарада під головуванням директора департаменту охорони здоров’я Колесника В.В. з питання організації медичної допомоги хворим на COVID -19 на первинному рівні

31 березня 2020 року в режимі відеоконференції  відбулася нарада під головуванням директора департаменту охорони здоров’я Колесника В.В. з керівниками закладів охорони здоров’я первинного рівня Донецької області. Нарада була присвячена питанням організації медичної допомоги хворим на COVID -19 на первинному рівні.
У засіданні взяли участь директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіяшко І.А Заступник директора ДУ Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України Беломеря Т.А Начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Завертаний Д.А.
Згідно з порядком денним було розглянуті питання взаємодії служб екстреної медичної допомоги з закладами первинного рівня, аналіз епідеміологічної ситуації на COVID -19 в Донецькій області, а також опрацьовані питання тимчасової непрацездатності в умовах самоізоляції, карантину.