Нарада у заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. щодо виконання заходів, направлених на зниження рівня материнської та малюкової смертності в Донецькій області за 9 місяців 2017 року

15.11.2017 відбулася  нарада у заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. щодо виконання заходів, направлених на зниження рівня материнської та малюкової смертності в Донецькій області за 9 місяців 2017 року.

В нараді прийняли участь співробітники відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я, Донецького медичного національного університету, головні лікарі пологових будинків, перинатальних центрів ІІ рівня, головні позаштатні міські/районні фахівці з акушерства та гінекології, завідуючі жіночими консультаціями, акушерсько-гінекологічними та неонатологічними відділеннями.

Під час наради були заслухані наступні доповіді:

  1. Про хід виконання заходів щодо зниження рівня малюкової смертності за 9 місяців 2017 року. (Коваленко Н.В., головний спеціаліст відділу лікувально – профілактичної допомоги дітям та матерям ДОЗ ОДА).
  2. Про хід виконання заходів щодо зниження рівня материнської смертності за 9 місяців 2017 року (Дорошенко С.А. – начальник відділу лікувально – профілактичної допомоги дітям та матерям ДОЗ ОДА).

Завідуючий кафедри акушерства, гінекології Донецького національного медичного університету професор Астахов В.М. доповів про створення обласної асоціації акушерів – гінекологів.