Навчальний семінар для лікарів та медичних сестер, що будуть надавати медичну допомогу дітям під час відпочинку у міських та позаміських таборах оздоровлення та відпочинку у північній частині Донецької області влітку 2018 року

24.05.2018 на базі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Краматорськ» головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Коваленко Н.В. провела навчальний семінар для лікарів та медичних сестер, що будуть надавати медичну допомогу дітям під час відпочинку у міських та позаміських таборах оздоровлення та відпочинку у північній частині Донецької області влітку 2018 року. Навчання отримали 47 медичних працівника.
Про питання профілактики, діагностики,  особливості перебігу та лікування інфекційних хвороб у дітей розповів обласний дитячий інфекціоніст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації     Яковенко Д.В.
Щодо виконання вимог Законодавства України з дотримання санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у таборах оздоровлення та відпочинку розповіла співробітник ДУ «Обласний лабораторний центр МОЗ України» Беригова О.О.
Також обласний дитячий лікар-реаніматолог департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Буря В.В. освітив питання надання першої та невідкладної допомоги дітям у разі виникнення невідкладних станів: втрати свідомості у разі гіпертермії, укусу комах, кліщів тощо, переламів, різноманітних травмувань, алергічних реакцій, судомного синдрому та інш.
Семінар для медичних працівників південної частини Донецької області заплановано провести у м. Маріуполь 25.05.2018.