Обласний перинатальний центр м.Маріуполь отримав дихальні апарати для проведення СРАР – терапії у новонароджених дітей «Medin» CNO (Німеччина)

Обласний перинатальний центр м.Маріуполь отримав дихальні апарати для проведення СРАР – терапії у новонароджених дітей «Medin» CNO (Німеччина). У відділенні інтенсивної терапії новонароджених були підготовлені фахівці, які пройшли спеціальну підготовку для роботи з цією апаратурою.

Дані дихальні апарати не мають аналогів у світі, тому що об’єднують лікувальні можливості всіх традиційних режимів CPAP та ефективність нетравматичної високочастотної CPAP-терапії для дихальної підтримки новонароджених, у тому числі з екстремальною низькою масою тіла.

Саме у недоношених новонароджених особливо гостро стоїть питання ефективної дихальної підтримки. Традиційна штучна вентиляція легенів досить агресивна для таких дітей і може привести до досить важких ускладнень.

Застосування отриманих апаратів сприятиме більш ефективному лікуванню недоношених немовлят, що дозволить мінімізувати ймовірність неврологічних і легеневих ускладнень.

Маленькі пацієнти значно швидше одужуватимуть, що поверне радість батьківства батькам.