Орденом Святого Пантелеймона нагороджено  сестру медичну Авдіївської центральної міської лікарні ТИМОШЕНКО НАТАЛІЮ ЛЕОНІДІВНУ

09 серпня 2018  у день пам’яті великомученика та цілителя Пантелеймона,  на церемонії, яка відбулася у Національному академічному театрі імені Івана Франка в м.Києві, п’ятьох найкращих  українських медичних працівників нагороджено орденом Святого Пантелеймона.

Орденом Святого Пантелеймона нагороджено  сестру медичну Авдіївської центральної міської лікарні ТИМОШЕНКО НАТАЛІЮ ЛЕОНІДІВНУ.

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

Департамент охорони здоров’я вітає Наталію Леонідівну з цією почесною нагородою! Для таких здобутків Вам знадобилось чимало зусиль та мужності. Дякуємо за професійність і завзяття! Так тримати!