Отримано електроенцефалографічний комп’ютерний комплекс “BRAINTEST” для КЗОЗ «Обласний перинатальний центр м. Краматорськ»

Протягом 2018 – 2019 років була проведена складна, багатоступенева робота щодо відокремлення акушерсько-гінекологічних відділень зі складу КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ та створення на їх базі перинатального центру, який з 1 березня 2019 року почав функціонувати як юридична особа КЗОЗ «Обласний перинатальний центр м. Краматорськ» обласного підпорядкування.

Наступним кроком з удосконалення роботи обласного перинатального центру в м. Краматорськ є закупівля за кошти обласного бюджету сучасного обладнання та апаратури.

В червні був отриманий електроенцефалографічний комп’ютерний комплекс “BRAINTEST”, який призначений для обробки, зберігання, аналізу біоелектричних потенціалів головного мозку. Система дозволяє вести структуровану базу даних пацієнтів, яка містить картки пацієнтів, записи сигналів, що реєструються, а також розрахунки їх параметрів у текстові висновки.

Дане обладнання використовується для спостереження за функцією кори головного мозку у вагітних, роділь, породіль з тяжкими ускладненнями та новонароджених з патологією ЦНС, в тому числі дітей, які народилися передчасно. Під час реєстрації мозкових хвиль апарат проводить постійний відеозапис пацієнта, що дозволить лікарям своєчасно реєструвати найменші порушення стану та корегувати терапію.

Наявність даного обладнання значно покращить діагностику та якість медичної допомоги жінкам та новонародженим дітям у разі виникнення загрозливих станів.