Оцінка готовності до початку роботи програми «Раннє втручання»

19.04.17 року представниками проекту «Раннє втручання», який проводиться за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Кукурузи Г.В., доктора психологічних наук, завідуюча відділенням психології розвитку ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН» та Кравцової А.М., віце-президента БФ «Інститут раннього втручання» та головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомого дітям та матерям департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Коваленко Н.В була проведена оцінка готовності до початку роботи програми «Раннє втручання» на базі КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Бахмут».

Програма «Раннього втручання» почне роботу в липні 2017 року. В рамках цієї програми планується довготривала співпраця команди фахівців, а саме: педагогів, лікарів, психологів, фізичних терапевтів, з пацієнтами віком від 0 до 4 років, які мають органічні хвороби нервової системи, генетичні захворювання, хворих на аутизм тощо, та з сім’ями цих дітей. Надання послуги по ранньому втручанню ставить ціль допомогти кожній родині, що має «особливих» дітей та розрадити проблеми, що супроводжують їх повсякденне життя.

У разі виникнення  питань пропонуємо звертатися до головного лікаря КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м.Бахмут» Мілько Наталії Володимирівни за телефоном (0627) 44-51-49.