Ознайомчий візит до Полтавської області

З 01 квітня 2019 року у Полтавській області впроваджується пілотний проект вторинної ланки медичної допомоги відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 131 «Деякі питання здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області».

Досвід Полтавської області є важливим у розрізі підготовчої роботи, яка проводиться в Донецькій області, до реформування стаціонарної медичної допомоги, яку заплановано на 2020 рік.

За узгодженням із директором департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Лисаком В.П., з метою підготовчої роботи до реформування стаціонарної медичної допомоги, у тому числі фінансування закладів охорони здоров’я, вивчення досвіду Полтавської області щодо реалізації пілотного проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 131 «Деякі питання здійснення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області», впровадження медичних інформаційних систем та телемедичних технологій, делегація департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації у складі Колесника В.В. – заступника директора департаменту, Півненко О.А. – заступника директора департаменту – начальника управління економіки, Корнєєвої М.В. – заступника начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню, Ватуліної Я.А. – начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню з 03.06.2019 по 05.06.2019 відвідали Полтавську область.

 

В рамках візиту спеціалісти департаменту вивчали нагальні питання реформування системи охорони здоров’я в Полтавській обласній клінічній лікарні, навчально-методичному центру Полтавської обласної клінічної лікарні, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської області, Центру первинної медико-санітарної допомоги та центральній районній лікарні Решетилівського району Полтавської області. Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації висловлює повагу і подяку колегам із Полтавської області –  Лисаку В.П., Курилко Ю.В. та сподівається на подальшу співпрацю.