Підсумки роботи за 2016 рік та перспективи розвитку медичної галузі області у 2017 році

06 квітня 2017 року у м.Святогірськ відбулась колегія департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи за 2016 рік та перспективам розвитку медичної галузі області у 2017 році. В роботі колегії  прийняли участь представники  департаменту охорони здоров’я, заступник голови облдержадміністрації Лаврик В.О., головні лікарі закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, а також міст та районів області.

На колегію були виставлені наступні питання:

  • стан здоров’я населення регіону,
  • демографічні показники,
  • шляхи проведення реформи охорони здоров’я та перспективи розвитку системи охорони здоров’я в світлі реформування,
  • фінансування закладів охорони здоров’я.

Особлива увага була присвячена стану служби охорони  материнства та дитинства, системі  впровадження регіоналізації перинатальної допомоги та інтеграції служби в процес реформування системи охорони здоров’я області в цілому.

З  окремою доповіддю щодо співпраці практичної  медицини та Донецького національного медичного університету виступила проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Петряєва О.Б.

Заключним етапом колегії  було  безпосереднє спілкування  керівництва департаменту з головними лікарями.  Головною темою «діалогу» було обговорення нововведень. Багато запитань стосувалися впровадження програми «Доступні ліки».