Підсумкова конференція проекту «Репродуктивне здоров`я в Україні»

16 березня 2017 року у м. Київ відбулася Підсумкова конференція проекту «Репродуктивне здоров`я в Україні». У конференції прийняли участь представники МОЗ України, НАМН України, департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та обласні акушери-гінекологи.

Під час конференції були презентовані основні здобутки проекту, а також обговорилися плани роботи на майбутнє. Начальник Управління медичної допомоги матерям і дітям Медичного департаменту МОЗ України Н. Боднарук презентувала Концепцію нової Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період 2017-2021 рр., яка була напередодні затверджена в.о.міністра охорони здоров’я України У. Супрун.

З доповіддю виступив головний спеціаліст з акушерства та гінекології МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та репродуктології, член-кореспондент НАМН України, професор Камінський В.В., який під час свого виступу зазначив в яких складних умовах опинилася Донецька та Луганська області і висловив велику повагу лікарям цих областей, які працюють в надскладних умовах, передав подяку усім медичним працівникам цих регіонів за їх відданість професії, витримку та високий професіоналізм.