Повідомлення про оприлюднення державного документу “Програма економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади на 2023 рік” та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Замовник: Мирноградська міська рада Донецької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Мирноградська міська рада Донецької області (далі – Мирноградська міська рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт)  «Програма економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади Донецької області на 2023 рік» (далі – ДДП).

Програма направлення на створення умов для сталого соціально-економічного розвитку громади, забезпечення захисту прав громадян та безпеки життя мешканців громади, надання якісних адміністративних і соціальних послуг, поліпшення якості та комфортності життя мешканців громади шляхом підтримки малого підприємництва, зміцнення інвестиційного потенціалу громади.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП –  Мирноградська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 24.11.2022р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 24.11.2022р по 23.12.2022р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Мирноградська міська рада.

Орган, до якого подаються зауваження – Мирноградська міська рада за адресою: 85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул. Центральна, буд. 9, тел. 06239-6-11-22, емейл: viddil.ekonomiki@gmail.com.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  24.11.2022р по 23.12.2022р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА – https://ecology.donoda.gov.ua/ та Мирноградська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Мирноградської міської ради Донецької області (Мирноградської громади) – https://myrnograd-rada.gov.ua/ у розділі «Новини».