Презентація пілотного проекту з впровадження медичної інформаційної системи у закладах охорони здоров’я як частини eHealth у м.Бахмут

06 березня 2018 року відбулася  презентація  пілотного проекту з впровадження медичної інформаційної системи у закладах охорони здоров’я як частини eHealth у м.Бахмут. В заході взяв участь директор департаменту охорони здоров’я Юрій Узун. На презентацію також були  запрошені голова облдержадміністрації Павло Жебрівський та заступник голови облдержадміністрації Віктор Ремський.

Реалізація цього пілотного проекту дозволить автоматизувати діяльність лікувально-профілактичних закладів, впровадити  електронний  документообіг (електронна картка пацієнта, електронний рецепт, інформування населення, розвиток телемедицини) м. Бахмут, об’єднати медичні дані пацієнтів у єдину базу – єдиний інформаційний простір. В подальшому  планується приєднати  до медичного простору медичні заклади  Бахмутського району та Соледарської об’єднаної громади.

 

 

На сьогодні  проект знаходиться на завершальній стадії впровадження. На даний час  створена  єдина апаратно-мережева інфраструктура, яка об’єднає відокремлені як територіально, так і юридично медичні заклади міста у єдиний інформаційний медичний простір. Створено потужну серверну систему з можливістю резервного зберігання даних на двох різних серверах.   Започатковано напрацювання електронного реєстру пацієнтів міста. Впроваджено шифр даних, що забезпечує систему зберігання та захисту даних від несанкціонованого доступу.  Наповнені ключові довідники, навчено роботі з програмою більш 350 медичних працівників, в продовж 1000 чоловіко-годин. Автоматизовані робочі місця лікарів первинної ланки та вузьких спеціалістів, медсестер, регістраторів, працівників лабораторії, стаціонарів (більш 200 одиниць).  Впроваджено систему онлайн регістрація пацієнта до регістратури (навіть з особистих смартфонів).

Впродовж березня-квітня система буде наповнятися додатковими опціями для стаціонару та стоматологічної поліклініки з урахуванням спеціалізації медичної допомоги. Будуть у повному обсязі підключені робочі місця адміністрації та управлінського персоналу, включно з обліком лікарських засобів, матеріальних цінностей  та електронного обліку листків непрацездатності.

 

Відео презентації знаходиться за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1WDTcrB8r5DnW_Z3mFzFR6HDouiRqH4oi/view

або https://www.youtube.com/watch?v=QQYSozvjLwg&feature=youtu.be&app=desktop