Про укладання договорів про співпрацю

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1337 «Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участю науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти у сфері охорони здоров’я» департаментом охорони здоров’я облдерж-адміністрації проводиться робота по укладанню договорів про співпрацю між закладом охорони здоров’я обласного підпорядкування, на базі якого розташовується клінічна кафедра, і Донецьким національним медичним університетом.

Такі заклади, як КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання», КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь», КНП «Обласний перинатальний центр м. Краматорськ», КНП «Обласна клінічна травматологічна лікарня», КНП «Перинатальний центр м. Маріуполь» повністю відповідають вимогам для розміщення клінічних баз.

Закладам охорони здоров’я, які вважають необхідним розміщення  клінічних кафедр, потрібно звернутись до власника або органу, до сфери управління якого належить заклад охорони здоров’я, для прийняття рішення.

Обласна клінічна травматологічна лікарня

Обладнання облтравма

Довідка ОТМО 21.07.2021

КНП ОПЦ 20.07.2021

Довідка про КНП “Перинатальний центр м. Маріуполь”