Програма з підтримки грудного вигодовування

happy mother breast feeding her baby infant

З 13.11.2017  в області за підтримки Дитячого Фонду ООН «ЮНІСЕФ»  у партнерстві з ГО «Промир» та департаменту охорони здоровя облдержадміністрації реалізується програма з підтримки грудного вигодовування. З цією метою проводяться навчальні семінари які охоплюють широке коло фахівців первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги: лікарі загальної практики-сімейні лікарі, лікарі акушери-гінекологи, неонатологи, педіатри, акушерки, сестри медичні загальної практики сімейної медицини, медичні сестри дільничні та інше.

Семінари проводять досвідченні фахівці Донецького Національного медичного Університету, департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації,

Станом на 28.11.2017 року пройшло вже 10 навчальних семінарів, охоплено 240 фахівців.

Підвищення рівня знань з питань грудного вигодовування позитивно вплине на формування показників здоров’я дітей раннього віку та поліпшити стан  їх здоров’я, а саме: зміцнити імунітет, зменшити захворюваність та гострі кишкові інфекції, гострі респіраторні вірусні інфекції та інше, знизити показник малюкової смертності.

За результатами навчальних семінарів будуть створені центри грудного вигодовування в мм. Краматорськ, Покровськ, Костянтинівка, Бахмут, Торецьк.

Центри будуть укомплектовані твердим та м’яким інвентарем, оргтехнікою для безперервного навчання фахівців з питань грудного вигодовування.