Проведення навчально-тренувальних заходів у м.Слов’янську

Нещодавно Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації провів нараду з питань організації медичного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання. Медичне спостереження за дітьми під час складання іспитів будуть здійснювати лікарі та медичні працівники середньої ланки.
Обласна служба екстреної медичної допомоги знаходиться в режимі постійної готовності, особливо під час проведення таких заходів. На тлі стресової ситуації можуть виникати погіршення стану здоров’я учнів та викладачів. При великому скупченні дітей – ймовірне виникнення травм та надзвичайних станів. В таких ситуаціях важливо не розгубитися та своєчасно надати якісну допомогу до приїзду бригади екстреної медичної допомоги, особливо при станах, що супроводжуються порушеннями функцій життєдіяльності.
З метою удосконалення теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок медпрацівників, які будуть здійснювати мед супровід ЗНО, 11.05.2018 року в місті Слов’янськ, фахівці обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели тренінг з надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі.
Під час проведення тренінгу завідуюча підстанцією швидкої медичної допомоги м. Слов’янськ Олена Малюченко та лікар – терапевт відділу виїзної консультативної спеціалізованої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Центру Марія Буренкова навчали присутніх діяти в екстрених ситуаціях. Практичні навички усі бажаючи змогли відпрацювати на манекені LITTLE АNNE.
В подальшому цикли подібних занять наші фахівці будуть проводити для різних категорії немедичних працівників.