Регіональна рада Донецької області оголошує початок конкурсного відбору на висунення кандидатів від Донецької області на Відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»

Громадську Відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у 2018 році присуджуватимуть у 5 номінаціях. Обиратимуть найдостойніших медиків у таких номінаціях:

  1. Найкращий лікар.
  2. Найкращий медичний працівник.
  3. Новатор охорони здоров’я.
  4. За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я.
  5. Взірець служіння суспільству.

Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймону» вирішила особливу увагу приділити молодим лікарям та медсестрам. Було ухвалено рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих медичних працівників віком до 35 років.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ:

  1. Популяризація фаху медика у суспільстві та повернення цій благородній професії втрачених за останні десятиліття позицій.
  2. Культивування гуманності та милосердя серед жителів України.
  3. Ініціація духовного та фізичного зцілення українського суспільства через об’єднання зусиль церков, медичної спільноти та громадськості.

Базовими критеріями відбору є духовність і порядність, гуманізм та милосердя, ініціативність та професійний і особистий розвиток

ПРАВО ПРОПОНУВАТИ КАНДИДАТУРИ НА ПРИСУДЖЕННЯ ВІДЗНАКИ МАЮТЬ:

1 громадські організації галузі охорони здоров’я;

2 об’єднання (організації) пацієнтів;

3 заклади охорони здоров’я різних форм власності;

4 наукові установи та навчальні заклади медичного спрямування.

ПРИСУДЖЕННЯ ВІДЗНАКИ:

  • Присудження Відзнаки покладається на Поважну раду.
  • Остаточне рішення щодо присудження Відзнаки Поважна Рада приймає не пізніше 09 серпня.

Вся інформація про вимоги до кандидатів зазначається в Положенні про відзнаку, яке затвердила Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймона» 20.11.2017 р..

-Прохання надсилати кандидатури гідних номінантів до 28 лютого 2018 року на електронну скриньку: Don.region.orden@gmail.com