Регіональний відбір конкурсу  на Відзнаки Ордену та Медалі Святого Пантелеймона.

В Донецькій області завершився регіональний відбір конкурсу  на Відзнаки Ордену та Медалі Святого Пантелеймона.

Громадська Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» була започатковані у 2017 році .

Відзнака присуджується у таких 5 номінаціях: – «Найкращий лікар»; – «Найкращий медичний працівник»; – «Новатор охорони здоров’я»; – «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»; – «Взірець служіння суспільству».

У 2020 році було впроваджено ще 2 номінації до цієї Відзнаки – «Найкращий заклад охорони здоров’я» та «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я».

У 2018 р. Поважна Рада запровадила нову Відзнаку для молоді – «Медаль Святого Пантелеймона». Існує 3 номінаціїї: – «За лікарське мистецтво”; – «За турботу і ласку до хворого»; – «За наукові розробки в медицині».

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

У сезоні 2020-2021 рр. головою Регіональної ради Донецької області стала директор Центру ПМСД Селидівської міської ради, Марченко Олена Володимирівна, яка разом з дванадцятьма іншими членами Регіональної ради отримали на розгляд 15 подань у різних номінаціях.

Так на Орден Святого Пантелеймона в сезоні 2020 – 2021 у номінаціях було представлено:

 • «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» – 2 номінанти;
 • «Найкращий лікар» – 4 номінанти;
 • « Найкращий медичний працівник» – 4 номінанти;
 • «Взірець служіння суспільству» – 1 номінант ;
 • «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» – 2 номінанта;
 • «Найкращий заклад охорони здоров’я» – 1 номінант.

На Медаль Святого Пантелеймона в сезоні 2020 – 2021 у номінаціях:

 • На звання «За лікарське мистецтво» був представлений 1 номінант;
 • За звання  «За турботу і ласку до хворого» змагалися 2 номінанта.

31 березня відбулося засідання членів Регіональної ради, де були розглянуті всі презентаційні роботи й було відібрано переможців регіонального відбору для подальшого розгляду їх кандидатур на Відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».

Більшістю голосів в номінаціях на Відзнаку Ордену були обрані :

 • «Найкращий лікар» – Краснопер Ірина Дмитрівна –  завідувач інфекційного відділення, лікар-інфекціоніст КНП «Центральна міська лікарня Селидівської міської ради»
 • «Найкращий медичний працівник» – Доценко Ніні Сергіївна – головна медична сестра Науково-дослідницького інституту травматології та ортопедії м.Лиман
 • «Взірець служіння суспільству» – Кашик Юлія Миколаївна – завідувач інфекційнго відділення, лікар-терапевт КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування»
 • «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» – Калугін Ігор Віталійович – директор КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь»
 • «Найкращий заклад охорони здоров’я» – КНП «Психіатрична лікарня м.Маріуполь»

Більшістю голосів в номінаціях на Відзнаку Медалі були обрані :

 • «За лікарське мистецтво» – Локоткова Ольга Андріївна – лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії ЗП-СМ №2 КНП «ЦПМСД м.Торецьк»
 • «За турботу і ласку до хворого» – Воложанінова Анастасія Володимирівна – старша акушерка КНП «Обласний перинатальний центр м.Краматорськ».

Від усіх членів Регіональної ради Донецької області дякуємо усім конкурсантам за участь,  вашу активну громадську позицію, сумлінну та невтомну  працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своєї роботи та вагомий вклад у розвиток медицини в Україні.

А також щиро вітаємо всіх переможців відбору, бажаємо вдалої участі та перемоги у конкурсі на Відзнаки Ордену та Медалі Святого Пантелеймона!