Робоча нарада у директора департаменту охорони здоров’я з питань реформування стаціонарної медичної допомоги та формування госпітальних округів

13 липня у м. Святогірськ відбулася робоча нарада у директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з начальниками управлінь (відділів) охорони здоров’я міських рад, райдержадміністрацій, головними лікарями лікувально-профілактичних закладів вторинного рівня надання медичної допомоги з питань реформування стаціонарної медичної допомоги та формування госпітальних округів на території Донецької області, яка підконтрольна українській владі.

На виконання п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» облдержадміністрацією надані пропозиції щодо формування шести госпітальних округів на території Донецької області, яка підконтрольна українській владі.

У травні поточного року на нараді Міністерства охорони здоров’я України департаментом презентовано проект переліку та складу госпітальних округів Донецької області.

На робочій нараді в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації розглянуто питання щодо можливого коригування переліку та складу госпітальних округів, відповідності закладів охорони здоров’я рамковим вимогам для багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів.

Свою думку висловило керівництво департаменту, а також представники системи охорони здоров’я міст Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Покровськ, Костянтинівка, Добропілля, Волноваського, Мар’їнського району.

Станом на теперішній час вирішення питання щодо остаточних пропозицій знаходиться у фінальній стадії.