Робоча нарада у заступника директора департаменту охорони здоров’я Колесника Володимира Вікторовича

09 лютого 2018 року у м.Селидове відбулась робоча нарада у заступника директора департаменту охорони здоров’я Колесника Володимира Вікторовича.

Обговорювалися наступні питання:

1.Медико-соціальна реабілітація потерпілих на виробництві та застрахованих осіб у 2017 році. Доповідач: Заступник начальника управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України Миронов А.В.

2.Експертиза стійкої втрати працездатності. Доповідач: В.о. головного лікаря Донецького обласного центру медико-соціальної експертизи  Гончарова Т.П.

3.Питання експертизи тимчасової непрацездатності інвалідів праці та застрахованих осіб. Доповідачі:

Начальник відділу медичних та соціальних послуг управління  Завертаний Д.А.

Головний позаштатний спеціаліст з питань експертизи тимчасової непрацездатності департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації , заступник головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності  КЗОЗ «Міська клінічна лікарня м. Слов’янська»  Андріянов М.В.

4.Алгоритм дій при забезпеченні застрахованих осіб та членів їх сімей лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Постанова правління  Фонду соціального страхування України від 13.07. 2017 № 39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України». Доповідач: Заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління Фонду Золочевська Л.Б.

5.Алгоритм дій та проблемні питання при забезпечення інвалідів праці санаторно-курортним лікуванням та технічними засобами реабілітації згідно Постанови правління Фонду від 24 травня 2017 №33 та Постанови правління Фонду від 31 жовтня 2007р. №49. Доповідач: Заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління Фонду Страхова А.П.

  1. Проблемні питання при забезпеченні потерпілих на виробництві лікарськими засобами та виробами медичного призначення при стаціонарному та амбулаторному лікуванні у 2017 році. Доповідач: Заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг управління Фонду Ілюшенко Т.В.