Робоча нарада  у заступника директора департаменту охорони здоров’я Колесника В.В.

11 грудня 2018 року  відбулась робоча нарада  у заступника директора департаменту охорони здоров’я Колесника В.В.

План наради:

  1. Про результати перевірки закладів охорони здоров’я щодо надання медичної допомоги хворим з серцево-судинними захворюваннями.

Доповідач –  Гетьман СМ., головний позаштатний спеціаліст-експерт за фахом «кардіологія» департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, лікар-кардіолог відділення кардіо- та рентгенваскулярної хірургії КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорська».

  1. Про стан роботи з експертизи тимчасової непрацездатності в спеціалізованих та обласних закладах охорони здоров’я, результати перевірок закладів охорони здоров’я за зверненнями.

Доповідачі: Андріянов М.В., головний позаштатний спеціаліст-експерт за фахом «експертиза непрацездатності населення» департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КЛПУ «Міська клінічна лікарня м. Слов’янськ».

  1. Проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах.

Доповидач – Золочевська Л.Б., в.о. начальника відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

  1. Актуальні питання медико-соціальної експертизи.

Доповідач –  Гончарова Т.П., головний позаштатний спеціаліст-експерт за фахом «Медико-соціальна експертиза» департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лікар Обласного центру медико-соціальної експертизи.