Робоча зустріч адміністрації департаменту з переможцем відкритих торгів з виконання проектної документації на будівництво Обласної багатопрофільної лікарні в м. Краматорськ ТОВ «Компанія «Енергоефективність і консалтинг»

19 лютого 2019 року відбулась робоча зустріч під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрія Узуна, за участі керівництва департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, адміністрації КУ «Обласний центр з матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я» та представників ТОВ «Компанія «Енергоефективність і консалтинг», переможця відкритих торгів з виконання проектної документації на будівництво Обласної багатопрофільної лікарні в м. Краматорськ Донецької області.

Наразі створення Обласної багатопрофільної лікарні у м. Краматорськ є головним проектом, успішність реалізації якого визначить подальший розвиток надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги населенню регіону.

Директор ТОВ «Компанія «Енергоефективність і консалтинг» Валерій Хребтов представив головного архітектора проекту Олександра Петровського – Лауреата Міжнародних конкурсів та Члена правління Київської організації спілки архітекторів, та медичного технолога Галину Мошненко, яка має великий досвід участі у подібних проектах, зокрема – проектування та будівництво «Київського міського центру серця по вул.Братиславській, 5-а у Деснянському районі м. Києва».

Під час зустрічі обговорено питання щодо надання вихідних даних та матеріалів для проектування.

Після зустрічі представниками департаменту та ТОВ «Компанія «Енергоефективність і консалтинг» здійснено робочий виїзд на місце майбутнього будівництва.