Робота служби екстреної медичної допомоги  Донецької області у складних погодних умовах

Минула доба, 23.01.2018, видалася непростою для служби ЕМД Донецької області через складні погодні умови у вигляді великої кількості снігу, ожеледиці, поривчастого вітру. Але підвищене навантаження  на службу  не завадило її роботі. Так, 130 бригадами екстреної медичної допомоги вдень та 140 бригадами екстреної медичної допомоги вночі, було обслуговано  638 викликів, 514 з яких були екстреними.

Через заметені траси доїзд до окремих населених пунктів виявився проблематичним; іноді допомога  була потрібна самим бригадам. Наприклад, бригаді виїзної консультативної служби Центру, яка транспортувала тяжкого післяопераційного хворого з лікарні м. Київа до м. Маріуполя. На трасі у районі м. Токмак та села Дмитрівка сили МНС та міська поліція декілька разів визволяли бригаду із снігового полону.

Автомобіль бригади ЕМД  Добропільської підстанції по дорозі на виклик у село Криворіжжя застряг у сніговому заметі, тому на виклик до хворого медики потрапили на транспортному засобі служби МНС. Протягом доби деякі виклики обслуговувалися із запізненням. Але варто зауважити, що більшість пацієнтів віднеслись з порозумінням до цих обставин. На електрону пошту Центру екстреної медичної допомоги приходили навіть подяки від людей.

Олена Ткачова 

Сердечно благодарю дежурную бригаду скорой помощи за своевременную помощь и доставку в медучреждение Волкова М.В. 23.01.2018. Несмотря на сложные погодные условия вовремя отреагировали на наш вызов.

Да хранит вас Господь,дорогие наши медики.

С уважением Ткачева А.В.

 

Там, де доїзд був неможливим, медична допомога хворим надавалася за телефонами, фельдшерами, старшими лікарями змін, а також установами Центрами первинної медико – санітарної допомоги.