Робота співробітників управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за 10 місяців 2017 року

І квартал

Прийняття звітів.

Службове розслідування по скарзі на неправомірні, на думку заявника, дії заступника головного лікаря КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська».

Участь у семінарі Міністерства охорони здоров’я України по реформуванню системи охорони здоров’я.

Робоча нарада під головуванням заступника директора департаменту Колесника В.В. по реформуванню системи охорони здоров’я.

Участь у круглому столі з питань державних закупівель.

Організація участь спеціалістів в Конференціях ДонНМУ.

Проведення роботи щодо впровадження системи реімбурсації вартості препаратів інсуліну. Проведено День спеціаліста-ендокринолога стосовно питань реімбурсації, створення Реєстру хворих.

Зустріч з представниками Фінського Червоного Хреста. Відпрацьовувалися питання створення медичних мобільних груп в населених пунктах «сірої зони».

На базі КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь» відбулася конференція з невідкладних станів, присвячена актуальним проблемам надання спеціалізованої (кардіологічної, неврологічної, ортопедичної, психологічної) медичної допомоги в умовах військових конфліктів.

Акредитація КЛПУ «Обласний  госпіталь для ветеранів війни м. Святогірськ».

Відбувся День спеціаліста: лікаря загальної практики – сімейної медицини. Були висвітлені питання визначення оцінки сумарного ризику розвитку серцево-судинних захворювань у мешканців Донецької області.

Участь у семінарі-діалозі «Реформування первинної медицини — перші кроки нових територіальних громад», який проходив у м. Харків, для головних лікарів ЦПМСД.

Участь у Форумі з нагоди Міжнародного жіночого дня «Визначення шляхів досягнення Цілей сталого розвитку: Гендерні аспекти профілактики та реагування на ВІЛ в Донецькій області».

Організація засідання регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Безпосередня участь у заході.

Участь в нараді Міністерства охорони здоров’я України щодо впровадження в Україні електронної інтегрованої інформаційної системи спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ), (м. Київ).

Робоча нарада під головуванням Колесника В.В., щодо дотримання правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах. Функція уповноваженої особи.

Нарада з питань тимчасової та стійкої втрати працездатності, причин первинної інвалідності, проведення реабілітаційних заходів у хворих та інвалідів у 2016 року.

Проведення «Дня терапевта».

Організація та участь спеціалістів департаменту в Конференціях ДонНМУ.

Нарада з представниками аптечної мережі у м. Мирноград.

Участь у селекторній нараді під головуванням заступників Міністра охорони здоров’я України Р. Ілика, О. Лінчевського та П. Ковтонюка щодо реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Участь у Національній нараді з питань «Покращення доступу та якості надання послуг репродуктивного здоров’я на рівні ПМД відповідно до ЦСР», яка відбулась у м. Києві.

Нарада у заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. з питання організації роботи виїзних бригад екстреної акушерської допомоги в північному та південному регіонах області.

Нарада у заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. «Про підсумки роботи  педіатричної служби».

Аналіз роботи відділень інтенсивної терапії новонароджених в перинатальних центрах області за І півріччя 2017 року.

Робоча нарада щодо впровадження матеріального стимулювання високопродуктивної праці на підставі запропонованих критеріїв оцінювання особистих внесків в загальний результат роботи облдержадміністрації, підвищення її ефективності та якості, заінтересованості у досягненні кінцевого результату.

13-16 лютого 2017 року проведений чотириденний семінар-тренінг для лікарів акушерів-гінекологів, акушерок та медичних сестер області, присвячений сучасним методам надання медичної допомоги жінкам, які постраждали від різних видів насильства.

Службове епідеміологічне розслідування випадку масового отруювання учнів однієї зі шкіл м. Бахмут.

Розроблена концепція та заходи регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я Донецької області» на період 2018-2022.

Проведені громадські слухання з питань розвитку в регіоні послуг з планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я.

Засідання комісії департаменту охорони здоров’я з розгляду випадків смерті жінок під час вагітності та в післяпологовому періоді.

Участь в засіданні «круглого столу» в Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я відбулося на тему: «Роль жінки у збереженні здоров’я сім’ї і нації».

Підсумкова конференція проекту «Репродуктивне здоров`я в Україні» в
м. Київ.

Моніторинговий візит представників Фонду Народонаселення ООН та співробітників департаменту охорони здоров’я до Покровського перинатального центру в рамках реалізації проекту «Відповідь на гострі гуманітарні потреби найбільш уразливих жінок та неповнолітніх дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України», що стартує з квітня 2017 року.

Робоча зустріч з питань надання медичної та соціальної допомоги дітям, які постраждали в наслідок бойових дій.

Участь в семінарі на тему: «Зміцнення міжвідомчого реагування на гендерно–обумовлене насильство в Україні» у м. Київ.

Участь в засіданні комісії МОЗ України з розгляду випадків смерті жінок під час вагітності та в післяпологовому періоді.

Створені кабінети допомоги та реабілітації жінкам, постраждалим
від насильства, МЛ №1 м. Краматорськ, перинатальному центрі ІІ рівня ЦРЛ
м. Покровськ, ЦРЛ Волноваха, Обласна лікарня інтенсивного лікування
м. Маріуполь.

Засідання комісії департаменту охорони здоров’я  з розгляду випадків смерті жінок під час вагітності та в післяпологовому періоді.

Засідання клініко експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині М.

Засідання клініко експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині Н.

Засідання клініко експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині Л.

Засідання комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для відбору пацієнток для лікування безплідності за бюджетні кошти (5 пацієнток).

Засідання атестаційної комісії -2 (атестовано 19 лікарів акушерів-гінекологів).

Засідання атестаційної комісії -2 (атестовано 16 лікарів педіатрів).

Засідання медичної консультативної комісії департаменту з підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я (3 рази).

Засідання комісії департаменту з визначення показань для проведення операції штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів
(6 разів).

Участь у нараді Міністерства охорони здоров’я України з питань формування госпітальних округів.

Участь у нараді Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України стосовно реформування стаціонарної медичної допомоги.

Участь у селекторних нарадах Міністерства охорони здоров’я України з питань розвитку системи громадського здоров’я.

Участь у нарадах облдержадміністрації з представниками об’єднаних територіальних громад з питань функціонування закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в рамках децентралізації влади.

 

 

 

 

 

ІІ квартал

Підсумкова колегія Департаменту охорони  здоров’я за 2016рік.

Пройшов День спеціаліста та науково – практична конференція на тему «Психіатрія, наркологія, неврологія». Конференція була присвячена дискусійним питанням та тенденціям розвитку у галузі вищезазначених дисциплін і підсумкам 2016 року.

Відбулася селекторна нарада з обговорення питання щодо впровадження відшкодування вартості лікарських засобів під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Акредитація приватного медичного центру «Адастра» м. Маріуполь.

Акредитація медичного центру «Азовсталець» м. Маріуполь.

Міжгалузева науково-практична конференція «Інтегративна медицина: Досягнення та перспективи». м. Маріуполь.

Моніторинговий візит до м. Слов’янськ (вивчення стану надання медичної допомоги).

Участь у навчальному семінарі по системі закупівель Prozorro.

Участь у відеоселекторній нараді під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України О. Лінчевського «Виконання нормативно-правових документів щодо обігу наркотичних засобів , психотропних речовин та їх прекурсорів в закладах охорони здоров’я» щодо організації роботи медичних закладів всіх рівнів із наркотичними засобами, психотропними речовинами та їх прекурсорами та забезпечення доступу до контрольованих лікарських засобів хронічно хворих пацієнтів.

Акредитація приватного медичного центру «Код Здоров’я» м. Маріуполь.

Участь в нараді під головуванням  директора департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації Узуна Ю.Г. (м Мирноград) з представниками аптечних закладів та закладів охорони здоров’я стосовно впровадження урядової програми «Доступні ліки», програми реімбурсації вартості препаратів інсуліну.

Проведення роботи щодо впровадження системи реімбурсації вартості препаратів інсуліну.

Обласний урочистий захід у м. Бахмут, присвячений 5-річчю заснування ЦПМСД.

Участь у консультаційній зустрічі «Розбудова регіональних центрів громадського здоров’я» ( м. Київ).

Моніторинговий візит до ЦРЛ та ЦПМСД Мар’їнського району після артобстрілу.

Проведено День спеціаліста – ендокринолога стосовно питань реімбурсації.

Участь у семінар-нараді з представниками об’єднаних територіальних громад з питань подальшого розвитку громад Донецької області.

Участь у конференції «Заклади охорони здоров’я і виробники ліків: ефективна співпраця у процесі медикаментозного забезпечення населення України» (м. Київ).

Участь в засіданнях робочій групи щодо формування моделі розвитку Олександрівського району.

На базі КЗОЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» було проведено онлайн-семінар з головними лікарям, заступниками головних лікарів, відповідальними особами та медичними статистикам установ та закладів Донецької області.

Проведено День спеціаліста – терапевта.

Робоча нарада під головуванням Колесника В.В. по реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Скайп –нарада с Державним експертним центром МОЗ України.

Відбулося урочисте відкриття сучасної клініко-діагностичної лабораторії КЛПЗ «Лиманська центральна районна лікарня».

Акредитація психоневрологічного диспансеру м. Торецьк.

Участь в Першому міжнародному Конгресу з питань реформування системи управління безпеки дорожнього руху ( м. Київ).

Участь у засіданні «круглого столу» в комітеті ВР України з питань охорони здоров’я, на тему: «Реформування первинної медичної допомоги та стан виконання рішення комітетських слухань по сімейній медицині», яке відбулося у м. Києві.

Проведення тренінгів стосовно впровадження системи АІСФ м. Мирноград.

Робоча нарада з представниками проектного офісу МОЗ по впровадженню електронної системи  eHEALTH, реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Участь у навчальному семінарі по системі закупівель Prozorro.

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.: «Щодо підсумків роботи акушерсько-гінекологічної служби Донецької області».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.: «Аналіз роботи відділень інтенсивної терапії новонароджених в перинатальних центрах області за І півріччя 2017 року».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.:
Про виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 27.04.2006 № 254 «Про затвердження протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю «дитяча ендокринологія».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.: «Про дотримання вимог законодавства з питань утримання та надання медичної допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Нарада щодо підготовки до ЗНО.

Проведена нарада, присвячена соціальному захисту дітей.

Нарада з питань підготовки оздоровлення дітей у приміських та заміських таборах відпочинку у 2017 році.

Проведення службової перевірки якості надання медичної допомоги дитині Н. в умовах відділення патології новонароджених КЗ «МТМО здоров’я дитини та матері».

Перевірка роботи відділення патології новонароджених КЗ «МТМО здоров’я дитини та матері» м. Маріуполь (за результатами проведення службової перевірки).

Перевірка готовності до початку робіт у рамках програми «Раннє втручання» на базі «Обласного реабілітаційного центру для дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи» м. Бахмут.

Перевірка готовності до початку робіт у рамках програми «Раннє втручання» на базі КЗ «Будинок дитини «Антошка».

Перевірка організації роботи та матеріально-технічного забезпечення відділення патології новонароджених Маріупольського ТМО «Здоров’я дитини та жінки».

Перевірка роботи «Пологового будинку № 2 м. Маріуполь».

Участь у перевірці роботи КЛПУ «Обласний дитячий кістково-туберкульозний санаторій м. Маріуполь».

Участь в засіданні комісії МОЗ України з розгляду випадків смерті жінок під час вагітності та в післяпологовому періоді.

Участь в засіданні регіональної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Участь в засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей влітку 2017 року.

Виїзне засідання комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з розгляду випадків смерті жінок під час вагітності та в післяпологовому періоді  в м.  Маріуполь.

Проведення науково-практичної конференції «Актуальні питання неонатології – досвід, проблеми, перспективи» на базі перинатального центру ІІ рівня
м. Маріуполь.

Семінар-тренінг з надання невідкладної допомоги в рамках проведення підготовки до проведення ЗНО у 2017 році.

Проведено семінар-тренінг: «Впровадження уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги дітям із захворюваннями органів травлення».

Тренінг з питань реанімаційних заходів з використанням АЗД в умовах пологового відділення.

Тренінг для державних службовців з питань формування політики раннього втручання.

Участь у розширеному засіданні обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Участь в семінарі на тему «Гендерно-обумовлене насильство: що потрібно знати організаціям, які працюють з ВПО та громадами в Донецькій області».

Участь у селекторній нараді, присвяченій погіршенню епідемічної ситуації щодо кору в країні.

Участь фахівців департаменту в державній атестації таборів оздоровлення та відпочинку.

Робоча зустріч з обговорення діяльності кабінетів невідкладної допомоги жертвам, постраждалим від насильства.

Зустріч голови Донецької ОДА Павла Жебрівського, представників департаменту охорони здоров’я, департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з спільною делегацією Національного Товариства Червоного Хреста України.

Зустріч з представниками Ради ОБСЄ.

Науково-практичний семінар «Здоров’я дитини в сучасному світі».

У КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» проведено виїзний навчальний семінар-тренінг з питань Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Конференція на тему «Програма «Раннє втручання» в Донецькій області» для фахівців з неонатології, педіатрії та дитячої неврології.

Відкрито відділення ІІ етапу виходжування захворілих та недоношених новонароджених в перинатальному центрі ІІ рівня м. Маріуполя.

Створений обласний центр з грудного вигодовування на базі
КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь».

В місті Торецьк відкрито відділення «Клініка, дружня до молоді».

Відкриття на базі колишнього «Обласного будинку дитини» м. Бахмут, реабілітаційного центру для дітей з ураженням центральної нервової системи на
20 ліжок з елементами впровадження моделі раннього втручання.

Службове розслідування організації роботи Покровської ЦРЛ.

Засідання клініко-експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині Л.

Засідання клініко-експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині А.

Засідання комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для відбору пацієнток для лікування безплідності за бюджетні кошти (3 пацієнтки).

Засідання атестаційної комісії -2 (атестовано 28  лікарів акушерів-гінекологів).

Засідання атестаційної комісії -3 (атестовано 30  лікарів педіатрів).

Засідання медичної консультативної комісії департаменту з підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я (8 разів).

Засідання комісії департаменту з визначення показань для проведення операції штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів
(7 разів).

Участь у нарадах Мангушської, Нікольської, Олександрівської райдержадміністрацій за результатами перевірки стану справ за напрямком діяльності.

Участь у нараді Волноваської райдержадміністрації за результатами перевірки стоматологічної поліклініки (проводилася за скаргою).

Участь у нараді Волноваської райдержадміністрації із залученням представників Великоновосілківської райдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я вторинного рівня відповідних територій з питань формування Волноваського госпітального округу, госпітальної ради, підготовки плану розвитку Волноваського госпітального округу.

Участь у нараді Добропільської райдержадміністрації за участю депутатського корпусу Добропільської районної ради з питань реформування стаціонарної медичної допомоги.

Надання звіту до ДУ «Державний експертний центр МОЗ України» щодо здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування.

 

 

 

ІІІ Квартал

Проведення тренінгів стосовно впровадження системи АІСФ м. Слов’янськ.

Акредитація приватного медичного центру «Медіком» м. Маріуполь.

Робоча нарада з представниками проектного офісу Міністерства охорони здоров’я України по впровадженню електронної системи eHEALTH, реалізації Урядової програми «Доступні ліки» (Маріуполь).

Організація засідання регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Участь у перевірках роботи закладів охорони здоров’я м. Краматорськ.

Колегія Департаменту охорони здоров’я.

Участь у відео селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з реалізації Урядової  програми «Доступні ліки».

Проведення клініко-експертної оцінки якості та обсягу надання стоматологічної допомоги головним лікарем Волноваської стоматологічної поліклініки.

Проведення моніторингової оцінки якості та обсягу надання медичної допомоги в Сіверській міській лікарні.

Акредитація Курахівського протитуберкульозного санаторію для дорослих.

Участь у перевірках роботи закладів охорони здоров’я м. Покровськ.

Робоча нарада під головуванням Колесника В.В. по реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Участь у комісійному розгляді скарги на неправомірні, на думку заявника, дії головного лікаря КЛПУ «Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Слов’янська»

Участь у робочій нараді комісії по припиненню комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер м. Слов’янська»

Після капітального ремонту в селі Анадоль Волноваського району відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини згідно Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Волноваському районі.

Перевірка інтернатних закладів, які підпорядковані Департаменту соціального захисту, щодо якості проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів
(21 закладів).

Участь у відкритті після капітального ремонту амбулаторії с. Іванопілля Костянтинівського району.

Моніторинговий візит з Головою облдержадміністрації Жебрівським П.І до ЦПМСД Ясинуватського району (с. Очеретино).

Акредитація приватного медичного центру «Нео-скін» м. Покровськ.

Участь у семінарі «Актуальні питання роботи аптечних закладів». Були обговорені питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки».

Участь в нараді з депутатами Святогорської громади щодо проблемних  питань у сфері охорони здоров’я, стану реалізації урядових програм в регіоні, залучення професійних кадрів, тощо.

Участь в  тренінгах  щодо визначення обсягів закупівлі лікарських засобів закладами и установами охорони здоров’я  ( м. Київ).

Участь у моніторинговому візиті, з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Проведено виробничу нараду під головуванням заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Філіппової Н.Г. Обговорювалися наступні питання:

  1. Презентація ініціативи Президента України щодо якісної і доступної медицини у сільській місцевості.
  2. Стан впровадження Урядової програми «Доступні ліки».

Перевірка комісією департаменту щодо вивчення стану експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я (24 закладу).

Відкрито відремонтовані будівлі станції переливання крові у м. Маріуполь.

Акредитація приватного медичного центру «Клініка здоров’я плюс»
м. Маріуполь.

Після капітального ремонту в селі Зачатівка Волноваського району відбулося відкриття фельдшерсько-акушерського пункту.

Проведено майстер-клас «Ведення гострого коронарного синдрому та застосування інтервіційних методів при ІХС і складних порушеннях ритму».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.: «Про організацію медичної допомоги недоношеним новонародженим та заходів, щодо зниження показника перинатальної смертності в Донецькій області».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.: «Про організацію протитуберкульозної допомоги  дитячому населенню області».

Робоча нарада з представниками КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Бахмут» про підсумки роботи по впровадженню послуг раннього втручання протягом липня 2017 року.

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.:  «Створення регіонального обласного перинатального центру в м. Краматорськ на базі КМУ «Міська лікарня №1» м. Краматорськ».

Участь у «круглому столі» з питань надання медичної допомоги дітям та вагітним в закладах охорони здоров’я м. Краматорськ.

Перевірка роботи пологового відділення та відділення патології новонароджених КЗ «МТМО здоров’я дитини та жінки» м. Маріуполь.

Перевірка роботи «Пологового будинку № 2 м. Маріуполь.

Перевірка роботи КЛПУ «Обласний дитячий кістково-туберкульозний санаторій м. Маріуполь».

Перевірка роботи відділення неонатального догляду та відділення реанімації перинатального центру ІІ рівня у складі Покровської ЦРЛ.

Перевірка роботи пологового відділення КЛПЗ «Бахмутська ЦРЛ».

Перевірка роботи пологового відділення КЗОЗ «Добропільська лікарня інтенсивного лікування».

Перевірка роботи пологового відділення КЛПЗ «Лиманська ЦРЛ».

Перевірка перинатального центр в м. Маріуполь. Мета ознайомлення зі станом введення в експлуатацію закупленої дихальної апаратури експертного класу для надання медичної допомоги недоношеним та глибоко недоношеним новонародженим з масою тіла від 500 гр.

Проведення КЕК за наказом департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації “Про проведення комісійного розгляду звернення гр. Р.».

Проведено засідання атестаційної комісії, атестовано 2 лікаря акушера-гінеколога.

Відновлена робота комісії щодо акредитації родопомічних та дитячих закладів області на звання «Лікарня доброзичлива до дитини».

Проведений тренінг-семінар на тему «Надання невідкладної допомоги при акушерських кровотечах».

Організація медичних супроводів дітей в позаміські заклади оздоровлення та відпочинку інших областей та  за межі України.

Засідання клініко-експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної допомоги  вагітній К.

Засідання клініко-експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної дитині М.

Засідання клініко-експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної допомоги  вагітній Ф. та її дитині.

Засідання комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для відбору пацієнток для лікування безплідності за бюджетні кошти (3 пацієнтки).

Засідання атестаційної комісії -1 (атестовано 3  лікаря акушера-гінеколога).

Засідання атестаційної комісії -1 (атестовано 9  лікарів педіатрів).

Засідання медичної консультативної комісії департаменту з підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я (2 рази).

Засідання комісії департаменту з визначення показань для проведення операції штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 20 тижнів  (6 разів).

Участь у нараді Слов’янської міської ради із залученням представників Лиманської міської ради, Слов’янської райдержадміністрації та керівників закладів охорони здоров’я вторинного рівня відповідних територій з питань формування Слов’янського госпітального округу, госпітальної ради та підготовки проекту плану розвитку госпітального округу.

Участь у нараді Покровської міської ради із залученням представників Мирноградської, Селидівської, Добропільської, Новогродівської міських рад, Покровської, Мар’їнської, Ясинуватської, Добропільської райдержадміністрацій та керівників закладів охорони здоров’я вторинного рівня відповідних територій з питань формування Покровського госпітального округу, госпітальної ради та підготовки проекту плану розвитку госпітального округу.

Участь у нараді Краматорської міської ради із залученням представників Дружківської, Торецької, Костянтинівської міських рад, Костянтинівської, Олександрівської райдержадміністрацій та керівників закладів охорони здоров’я вторинного рівня відповідних територій з питань формування Краматорського госпітального округу, госпітальної ради та підготовки проекту плану розвитку госпітального округу.

Робота щодо створення регіонального формуляру та локальних формулярів лікарських засобів у закладах охорони області.

Обробка, аналіз та надання звіту до ДЄЦ МОЗ України з питань роботи фармакотерапевтичних комісій закладів охорони здоров’я області.

Участь в селекторних нарадах стосовно впровадження урядової програми «Доступні ліки», «Реімбурсація препаратів інсуліну»,«Корь», «Грип», «Потреба в лікарських засобах», «Впровадження системи АІСФ», «Побічні реакції при проведенні вакцинації».

 

 

ІV квартал

 

Участь у нараді ОДА з громадськими ветеранськими організаціями, присвяченої дню людей  похилого віку.

Участь в конференції  ДЕЦ МОЗ України.

Конференція «Святогірські читання в сімейній медицині».

Науково-практична конференція «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування Гострих Коронарних Синдромів»,

Участь у відкритті   амбулаторії м. Торецьк .

Участь у відкритті амбулаторії загальної практики – сімейної медицини  у
с. Катерінівка Мар’їнського району.

Участь у селекторній нараді під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика. Нарада присвячена  вирішенню проблемних питань,  при розрахунку потреби в лікарських засобах .

Участь у тренінгу  ВООЗ щодо реалізації  програми моніторингу медичних ресурсів heRAMS.

Регіональний навчальний семінар для головних лікарів  з представниками проектного офісу МОЗ по впровадженню електронної системи eHEALTH у м. Бахмут.

Участь у комісійному розгляді випадків захворювання на туберкульоз легенів у закладах освіти м. Маріуполя.

Робоча нарада на базі КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни
м. Святогірська». Нарада присвячена стану експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області.

Акредитація КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Виробнича нарада у заступника директора департаменту Філіппової Н.Г.:  «Про хід виконання заходів щодо зниження рівня материнської та малюкової смертності за 9 місяців 2017 року».

Участь у засіданні обласної атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2017 року.

Участь у тренінгу щодо впровадження регіональних програм з імунізації.

Участь в засіданні комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на тему: «Заходи щодо попередження випадків материнської смертності».

Участь у комісії МОЗ України з акредитації родопомічних та дитячих закладів області на звання «Лікарня доброзичлива до дитини» пологове відділення
ЦРЛ Волноваха.

Участь у роботі комісії МОЗ України  з акредитації  відділень, кабінетів «Клініка, дружня до молоді» в мм. Бахмут, Добропілля, Покровськ.

Участь в засіданні регіональної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Відкритий сімцуляційний центр для акушерів – гінекологів на базі
КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь».

Службове розслідування якості надання медичної допомоги вагітній
К.Г.В., в умовах жіночої консультації КЛПЗ «Покровська міська лікарня».

Засідання клініко експертної комісії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з питань надання медичної допомоги дітям та жінкам. Розгляд якості надання медичної допомоги  вагітній В.

Засідання атестаційної комісії -1 (атестовано 15  лікарів акушерів-гінекологів).

Засідання медичної консультативної комісії департаменту з підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я (1 раз).

Засідання комісії департаменту з визначення показань для проведення операції штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 20 тижнів (3 рази).

Отримано дозвіл «Держспоживслужби» на відкриття дитячих фтизіатричних ліжок на базі «Протитуберкульозного диспансеру м. Маріуполь».

Продовжено плідну співпрацю із службою у справах дітей облдержадміністрації з питань захисту дітей, у тому числі у частині проведення  моніторингу за  їх перебування  у стаціонарних умовах.

Відпрацьовано механізм інформування населення стосовно можливостей санаторно-курортного лікування дітей  в санаторіях МОЗ України та обласного підпорядкування шляхом розміщення інформації на сайті департаменту та направлення відповідної інформації до департаменту освіти та науки облдержадміністрації.