19 грудня 2019 року у Донецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф традиційно відбулася розширена нарада з питань особливостей роботи та основних показників діяльності у поточному році, та стратегії розвитку у наступному. На нараді були присутні керівники та представники усіх підрозділів Центру від південних Мангушської та Маріупольських підстанцій швидкої допомоги до північних Лиманської та Слов’янської.
Директор Центру Ігор Кіяшко у своїй доповіді підвів підсумки роботи Центру за 2019 рік. Станом на сьогоднішній день бригадами нашого Центру виконано понад 350 тисяч виїздів. Відділом виїзної консультативної спеціалізованої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснено 96 консультативних виїздів до важкохворих, 360 транспортувань до закладів ІІІ рівня надання медичної допомоги за межі області (клінічних лікарень Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя). Протягом року у навчально-тренувальному відділу пройшли навчання 1283 особи. Директор підкреслив важливість питання безперервної післядипломної освіти, в тому числі симуляційного навчання. Правильність дій нашого Центру в цьому напрямку підтверджена вдалими виступами наших команд на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях бригад екстреної медичної допомоги. Наприкінці доповіді директор наголосив, що наш Центр пройшов тернистий шлях від роз’єднаних підрозділів до сучасного цілісного підприємства та запевнив, що вдалий та фаховий підхід до побудови нової економічної моделі роботи Центру при трансформації у підприємство обов’язково позитивно вплине на подальший розвиток.
На нараді були присутні почесні гості, які висловили свою повагу та особливе ставлення до фахівців екстреної медичної допомоги в цілому та Донецької області зокрема. Заступник директора з надання екстреної медичної допомоги Державного закладу “Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України” Микола Близнюк доповів про стан системи екстреної медичної допомоги в Україні. Виконуючий обов’язки ректора Донецького національного медичного університету, професор Герасименко підкреслив, що нагальною на даний час є проблема дефіциту кадрів, але висловив сподівання, що ситуація зміниться на краще. Керівник відділення кардіо- та рентгенваскулярної хірургії Дмитро Узун доповів, що на даний час налагоджена продуктивна взаємодія між Центром та відділенням щодо надання допомоги хворим на гострий коронарний синдром.