Семінар-консультація з питань підготовки закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу

07.11.2019 у м. Дніпро відбувся практичний семінар-консультація з питань підготовки закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу, до укладення договору з НСЗУ, у рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року. Захід відбувся за сприяння проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” за участю Міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької та Голови НСЗУ Олега Петренка.

У семінарі взяли участь представники МОЗ, НСЗУ та USAID, співробітники департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, керівники спеціалізованих закладів охорони здоров’я Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської та Луганської областей.

Під час заходу були розглянуті питання щодо укладення договорів з НСЗУ, вимог до пакетів медичних послуг, подальших кроків реформування медичної галузі. Представники НСЗУ доповіли про результати реалізації пілотного проекту з трансформації спеціалізованої медичної допомоги у Полтавській області.

Також у рамках семінару відбулася дискусійна панель та тренінг для учасників заходу зі стратегічного розвитку лікарень та методології визначення пакетів медичних послуг у закладах спеціалізованої медичної допомоги.

Від Донецької області прийняли участь фахівці департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрацій: заступник директора департаменту – начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппова Н.Г., заступник начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Корнєєва М.В., начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Дорошенко С.А., а також керівники спеціалізованих закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування та фахівці департаменту охорони здоров’я Маріупольської міської ради.