Семінар-нарада, присвячений соціальному захисту дітей

?

12.04.2017 головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації по координації роботи з дітьми – сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування Бежок Н.В. прийняла участь у семінарі-нараді для начальників служб у справах дітей міських рад та райдержадміністрацій та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей північної частини області, присвяченого соціальному захисту дітей.

Під час спілкування були обговорені проблемні питання, пов’язані з влаштуванням дітей до КУОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка», перспективи подальшого розвитку груп відкритої медико-соціальної реабілітації в інтернатних установах, підпорядкованих департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, в мм. Краматорськ, Бахмут, та стан впровадження в області, за підтримкою Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), системи раннього втручання дітям раннього віку з порушеннями розвитку та дітям біологічного і соціального ризику.

Надання такої послуги сім’ї у 97% покращує показники індивідуального розвитку дітей, розширює розумові, моторні, мовні, комунікативні, соціально-емоційні можливості, самостійність у побуті та соціалізацію. У 69% випадків покращуються дитяче-батьківські відносини, у 63% сімей покращується якість життя.