Телеконференція для навчання в медичній інформаційній системі Медейр

24.03.2020 Обласним центром телемедиции КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування», спільно з КЗОЗ «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» вперше була проведена телеконференція для обласних закладів охорони здоров’я з метою підготовки до другого етапу реформування та навчання роботи у медичній інформаційній системі Медейр. Спікером телеконференції був фахівець МІС  Медейр менеджер проекту  Усатюк Евген.

В ході телеконференції було наголошено, що на першому введенні даних про пацієнтів буде виконуватись згідно вимог наказів МОЗ України від 28.02.2020 № 587 «Деякі питання ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я», від 28.02.2020 № 586 «Про затвердження Порядку направлення пацієнтів до закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які в установленому законом порядку одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та надають медичну допомогу відповідного виду».

Вперше 24.03.2020 всі обласні заклади охорони здоров’я були з’єднані телеконференцією для навчання в медичній інформаційній системі Медейр. Сучасні технології завдяки Обласному інформаційно-аналітичному центру медичної статистики та Обласному телемедичному центру створили модель безпечного спілкування в Донецькій області.

II_етап_Медичноi_реформи