Тренінг для керівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги Донецької області «Практика управління закладом ПМСД в умовах реформування»

27 червня 2018 року в м. Святогірськ пройшов тренінг для керівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги Донецької області «Практика управління закладом ПМСД в умовах реформування».
Цей захід було організовано Асоціацією сімейної медицини Донецької області за підтримки департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
В тренінгу прийняли участь 43 керівника ЦПМСД Донецької області, серед яких були як головні лікарі так і їх заступники, а також начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню  Ватуліна Я.А та начальник КЗОЗ “ІАЦМС” Гудино Ю.В.
Відкрила тренінг головний лікар КНП «ЦПМСД Селідівської міської ради» Олена Марченко, яка поділилась особистим досвідом підготовки документів та заключенням договору з НСЗУ.
Далі головний лікар КНП « ЦПМСД №1» Краматорської міської ради, сертифікований тренер з управління закладами первинної медичної допомоги U-LEAD, Олександр Власенко розповів про інструменти стратегічного планування та на власному прикладі показав як розробляти місію та цінності закладу первинного рівня. 


Після перерви сертифікований тренер з управління закладами первинної медичної допомоги U-LEAD ,фахівець з медичного супроводу проектної діяльності міжнародної НУО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ», Яна Рогонова розкрила важливість сервісу для пацієнтів, що очікує пацієнт, які потреби ми повинні враховувати та вирішувати.
Заключну доповідь на тему «Управління фінансами в закладі ПМСД» зробила експерт з питань фінансів та управління, член Харківській експертної групи, тренер U-LEAD, Олена Решетняк. Вона показала можливості планування доходів та розходів закладу при заключенні договору з НСЗУ, від чого це залежить, як найкраще вмотивувати співробітників.
Всі доповіді проходили в жвавій дискусії та показали актуальність та нагальну потребу в подальшому навчанні керівників закладів ПМСД питанням управління, фінансів, клієнтського сервісу на первинному рівні в умовах реформування.
Окрема подяка за допомогу в проведенні тренінгу членам асоціації, лікарям ЦПМСД №1 Краматорської міської ради Полозюку Івану, Ольховському Станіславу, Прудівусу Андрію та Карпович Марії.