Тренінг на тему: «Охорона здоров’я жінки та репродуктивне здоров’я»

З метою підтримки медичної реформи, а також посилення потенціалу медичного персоналу у сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, Філія Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні («Лікарі світу»/ MdM) організувала навчальні заходи для працівників системи охорони здоров’я первинної ланки (лікарі загальної практики і медичні сестри) у співпраці з Департаментом охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації.

Так, 2 березня у м. Бахмут та 3-4 березня 2020 року у м. Святогірськ розпочались тренінги на тему: «Охорона здоров’я жінки та репродуктивне здоров’я», в рамках реалізації проєкту «Підвищення доступу до якісних послуг первинної медико-санітарної допомоги населення, що постраждало від конфлікту на Сході України» за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

В ході тренінгу були розглянуті наступні питання: профілактика раку шийки матки та молочної залози, контрацепція, перед та післяабортне консультування, інфекції, які передаються статевим шляхом і проблеми клімаксу в практиці сімейного лікаря.

На тренінгу були присутні 17 медичних сестер і 17 лікарів загальної практики, що є представниками КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради», КНП «ЦПМД м. Бахмута» і КНП «ЦПМСД Соледарської міської ради».