Тренінг-семінар на тему «Надання невідкладної допомоги при акушерських кровотечах»

З метою підвищення професійного рівня лікарів акушерів-гінекологів, анестезіологів-реаніматологів, акушерок 06.07.2017 в «Перинатальному центрі ІІ рівня м. Маріуполь» відбувся тренінг-семінар на тему «Надання невідкладної допомоги при акушерських кровотечах». Тренінг був організований за ініціативою департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та за підтримки фармацевтичної компанії «FERRING», яка є світовим виробником медичних препаратів для боротьби з акушерськими кровотечами.

Тренінг був побудований на роботі в командах, у склад яких входили: лікар акушер гінеколог, анестезіолог, акушерка, анестезиста та молодша медична сестра. Були змодельовані ситуації  післяпологових кровотеч, в яких команди медичних працівників відпрацьовували етапи надання  невідкладної допомоги породіллям.

В заході взяли участь команди з закладів охорони здоров’я м. Маріуполь.

Тренінг дозволив підвищити професійний рівень медичних працівників, які залучені до надання медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям. Крім того, були опрацьовані новітні технології в галузі акушерства та гінекології, які будуть впроваджені в закладах охорони здоров’я Донецької області.

Тренерам був оцінений високий рівень практичної та теоретичної підготовки учасників тренінгу.