У КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» проведено виїзний навчальний семінар-тренінг з питань Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини»

З 7 по 9  червня у КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» проведено виїзний навчальний семінар-тренінг з питань Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» для медичних працівників закладів охорони здоров’я Донецької області. В ході тренінгу здійснено підготовку Регіональних тренерів з питань підтримки грудного вигодовування та Регіональних спеціалістів з оцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». Тренерська команда:

– Романенко Л.В. – завідувач організаційно-методичного моніторингового центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України;

– Костюк О.О. – доцент кафедри неонатології НМАПО ім.П.Л. Шупіка;

– Гавриленко Т.П. – лікар-педіатр КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району» м.Києва.

Висловлюємо вдячність тренерській команді за проведення вказаного семінару-тренінгу.

Після закінчення тренінгу, 09.06.2017 року національними експертами: Романенко Л.В., Костюк О.О., Гавриленко Т.П. за участі учасників семінару-тренінгу «Консультування з питань підтримки грудного вигодовування», спеціалістів з оцінки закладу охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини»: Афанас’єва О.А., Петренко М.Г., Жук В.Ю., Чуйко В.В., відбувся моніторинговий візит з метою переоцінки КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». За даними моніторингового візиту з метою переоцінки, КЗОЗ «Перинатальний центр м Маріуполь» відповідає Глобальним критеріям ВООЗ\ЮНІСЕФ для підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».